12.05.2015
Pome.sk

PROGRESS ZONE - Der, Die, Dach Camp 2015

PROGRESS ZONE – Der, Die, Dach Camp 2015

                Už 5. rok po sebe Progress Zone pripravil freeski camp v stredisku Superpark Dachstein. Tento rok okrem tohto malého výročia sme na campe mali aj najmladšieho campera – a to iba 3. ročného Matúša Zboju.


Obr. 1.jpg

                V prvý deň po príchode nám počasie moc neprialo a tak sme sa venovali hlavne rozjazdeniu a skúšali triky na railoch. Zo skúsenosti sme vedeli, že počasie sa musí vylepšiť a tak sa aj stalo. Hneď na druhý deň na nás čakalo nádherné počasie bez mráčika.


Obr.2.jpg


Obr.3.jpg

                A slnečno ostalo, až do konca campu – čo sa prejavilo aj na tvárach camperov.


Obr.4.jpg

                Superpark Dachstein opäť pripravil vynikajúci snowpark a bolo to vidieť aj na progrese camperov. Každý jeden z nich sa naučil nové graby, či rotácie o 360°. Niektorý hecli aj 540° no dôležité bolo, že si všetci jazdenie v parku poriadne užívali.

Po jazdení nás každý deň čakal videocoaching, kde si každý z camperov mohol pozrieť svoje jazdenie a vyvarovať sa chýb v nasledujúcom dni.


obr.5.jpg

                Najväčšiu snahu počas celého campu predvádzal Samuel Babej, ktorý si za svoj výkon vyslúžil cenu pre najlepšieho campera od nášho dlhoročného partnera Uvex Slovakia.


obr.6.jpg

                Poďakovanie patrí aj naším ostatným partnerom: Superpark Dachstein, Slovenská lyžiarska asociácia, Národné športové centrum, Freeride.cz


Obr.7.jpg

                Tak ako z nášho každého campu, aj teraz si možeš vychutnať video, prostredníctvom, ktorého zistíš ako sme sa na campe mali....

PROGRESS ZONE - Der, Die, Dach Camp 2015 from Progress Zone on Vimeo.

 

 

Tagy

Jooooin & ride!

Ale no taaak! nerob si prdel... Supeeer! si prihlásený do newslettera

Eventy

News feeds

Go to top Go to top