24.05.2016
Pome.sk

Progress Zone - DER, DIE, DACH CAMP 2016

PROGRESS ZONE – Der,Die, Dach Camp 2016

 

                V dátume od 4.-8.5.2016 sa konal už šiesty rok po sebe Progress Zone camp v rakúskom stredisku Dachstein. Práve tento rezort ponúka priam ideálne podmienky na tréning freestyle lyžovania a snowboardingu. Skoro žiadne zjazdovky, len dva parky a kopec prekážok. Konkrétne 42 prekážok bolo pripravených počas nášho campu.

                 Camp bol prioritne zameraný na mladých freeskierov – ktorý nás v budúcnosti možno budú reprezentovať vo svete. Svoj talent na campe zlepšovali Samo Babej, Matej Pohorelec a najmladší, no najtalentovanejší Miško Oravec. Okrem „young guns“ sa campu zúčastnil aj ostrieľaný „šrac z Košíc“ Richard Majerčák. Na campe sme mali zastúpenie aj u snowboardistov v osobe Ernesta Abta.

 

                 O inšpiráciu pre mladých jazdcov sa staral aj člen reprezentácie SR vo freestyle lyžovaní Richard Jurečka, ktorý okrem tréningu pomáhal aj hl. coachovi Tomášovi Murgáčovi s cennými radami pre mladých jazdcov.

 

                Počasie nám vyšlo priam ideálne. Až na prvý deň, kedy sme mali doobeda hmlu, nám počasie vyšlo perfektne a mali sme stále slniečko a modrú oblohu. Takéto podmienky dopomohli k tomu, aby camperi skúšali nové triky a graby. Frontflipy, backflipy ale aj 360 či 540° rotácie neboli na konci campu problém pre žiadneho campera.  O čom sa najlepšie presvedčite vo videu, ktoré sme pre Vás postrihali.

Progress Zone - Der, Die, Dach Camp 2016 from Progress Zone on Vimeo.

 

                Taktiež chceme poďakovať partnerom : SLA, Uvex Slovakia, Freeride.cz  a stredisko Dachstein, ktorý svojou podporou dopomohli k tomu, aby sa camp mohol konať a patrí im veľké ĎAKUJEME.  

Tagy

Jooooin & ride!

Ale no taaak! nerob si prdel... Supeeer! si prihlásený do newslettera

Eventy

News feeds

Go to top Go to top