19.02.2013
Pome.sk

PROGRESS ZONE Snowmobile trip

Od dnes je PROGRESS ZONE trip snowmobile dostupný každý víkend až kým sa nám tie haldy snehu neroztopia :-)... Minimálny počet aby sa akcioška konala sú 4 osoby... Tak ak máte záujem sa povozit na snežných skútroch a prežit chvíle plné adrenalínu a rýchlosti tak nás neváhajte kontaktovať a dohodnuť si termín na našom funpage FB, alebo telefonicky na čísle 0902 565 288, 0917545905

PROGRESS ZONE Snowmobile Trip from Progress Zone on Vimeo.

 

 PROGRESS ZONE v spolupráci so SKIREJDOVA pre Vás pripravil trip v podobe jazdy na snežných skútroch.... Na výber je viacero variant:

 
1. Vlek Vŕšok
Táto trasa je ideálna pre začiatočníkov, vhodná taktiež pre deti, ale aj pre trúfalcov, ktorý majú v pláne vyskúšať si náročnejší terén a nie sú si 100% istí, či to zvládnu. Jazda trvajúca cca 10 až 15 min je najvhodnejším riešením ako sa „skamarátiť“ so snežným skútrom a naučiť sa sním spolupracovať. 5 km okruh, okolo lyžiarskeho strediska vám umožní získať širší rozhľad o veľkosti a skrytých cestách na prieč strediskom v Rejdovej.
 
2. Okolie Rejdovej
Milovníci prírody, turisti, či ktokoľvek ohromený krásou dedinky Rejdová ako aj jej okolia si určite prídu na svoje pri jazdení na 10 km okruhu okolo našej obce. Nakoľko terén nie je náročný, trasa je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých. Počas 30tich nádherných minút si môžete dosýtosti vychutnať neopísateľný pocit jazdy spojenej s rozprávkovou prírodou.
 
3. Rejdová - Stolica
Tak ako sa Vysoké Tatry pýšia Gerlachom, Nízke Ďumbierom, tak je Rejdová hrdá na Stolicu, najvyšší vrch Slovenského Rudohoria. Je málo ľudí, ktorí by nechceli zažiť pocit pri dosiahnutí najvyššieho bodu Stolice, merajúceho 1477 m n m. Pešo vám cesta potrvá cca 4 hodiny. My vám však ponúkame nádherné 2, počas ktorých sa budete cítiť ako v inom svete. Keď v dedine kvitnú čerešne, na Stolici stále nádherne sneží. No kto by odolal takémuto výstupu? Trasa je však vhodná pre jazdcov, ktorí sa nestotožňujú s jazdou po rovinke, terén je náročnejší, dlhý 25 km, s nepredvídateľným počasím na vrchole.
 
4. Rejdovský chotár
Na tejto trase si môžete ešte viac vychutnať náročný terén a krasu prírody Stolických vrchov. Počas 3 až 4 hodín jazdy s prestávkami na miestach, alebo horských chatách, zažijete kopec zábavy a vzrušenia. Vzdialenosť: 40 km
 
5. Predná Hora vodný a vitálny svet 60 km
Táto trasa je vhodným riešením pre strávenie príjemného dňa na snežnom skútri, spojeným s relaxom vo vodnom a vitálnom svete v relaxačnom zariadení na Prednej Hore. Jazda trvá cca. 5 hodín bez pobytu vo wellness centre. Je atraktívna najmä pre viac členné skupiny, keďže je to jazda dlhá 60 km. Je spojená s oddychom a relaxom takmer počas celého dňa, alebo prenocovania na penzióne. www.prednahora.sk
 
6. Rejdová – Telgárt
Trasa vedie hrebeňovou cestou na najvyšší vrch Slovenského Rudohoria Stolicu a následne sa pokračuje do obce Telgárt, kde je možnosť občertvenia. Na tejto trase je veľa rýchlych úsekov. Doba jazdenia: 6 hod – 6,5 hod Vzdialenosť: 65 km
 
7. Večerné a nočné jazdy
Všetky trasy sú neopakovateľným zážitkom najmä po zájdení slnka, keď oblohe vládne mesiac. Všade naokolo je ticho a tma. Celá táto idylka sa však skončí keď nasadnete na snežný skúter, ktorého zvuk sa ozýva celou dolinou. Noci udáva svetlo nielen mesiac, ale aj svetlo vášho skútra, ktoré sa blyští na kilometre ďaleko. Adrenalín vám víri celým telom a vy sa cítite ako v inom svete. Nočná jazda nemá nič spoločné s jazdou dennou, sú to dve opozitá, ktoré jednoducho musíte zažiť!
 
8. Keď už dole nie je sneh
Aj vy patríte medzi nás, ľudí, ktorým nestačia 3 mesiace zimy a snehu? Aj vám sa zdá, že 10 cm snehu ani nie je sneh a vaše srdce túži po ozajstnej zime s veľkým Z? Tak neváhajte a navštívte nás. Deficit snehu je na našich kopcoch raritou. Pri pohľade zo snežného skútra zo zasneženej Stolice do doliny na rozkvitnuté čerešne vám stuhne krv v žilách. Posledné jazdy robíme koncom apríla, s možnosťou strávenia príjemného jarného dňa vo výške takmer 1500 m n m pri guláši alebo grilovanej klobáske. Kto by odolal takejto predstave?!
 
9. Voľná jazda vo vyznačenom teréne
Voľná jazda vo vyznačenom teréne prebieha buď v Lyžiarskom stredisku SKI REJDOVÁ alebo na Vami určenom mieste ( iné lyžiarske stredisko alebo športovisko, zvyčajne lúka prípadne pole na ktorom sa dá voziť na snežnom skútri ).
 
Kontakt na naších stránkach funpage FBwww.progresszone.sk alebo telefonicky na čísle 0902 565 288, 0917545905

Tagy

Jooooin & ride!

Ale no taaak! nerob si prdel... Supeeer! si prihlásený do newslettera

Eventy

News feeds

Go to top Go to top