09.09.2013
Pome.sk

PROGRESS ZONE SUMMER CAMP´S 2013

PROGRESS ZONE SUMMER CAMP´S 2013

 

                Už 3. rok po sebe pre Vás Progress Zone pripravil letné summer campy v našom partnerskom „playgrounde“ BigAir.cz v Novom Hrozenkove. Tak ako po minulé roky počas leta prebehli dva campy jeden na začiatku a druhý koncom prázdnin.

FOTO 1.jpg

 FOTO 2 (800x530).jpg

 

Tento rok sa vekový priemer camperov výrazne znížil ( z čoho sa veľmi tešíme ) a zastavil sa niekde okolo 15 – 16 rokov.

To ale neznamená, že na naše campy nechodia aj starší. Čo sa aj potvrdilo na druhom našom campe, ktorého sa zúčastnil Peter Hasoň vo veku 29 rokov – respect a motivácia pre ostatných, ktorý nad naším letným campom uvažujú.  A samozrejme nesmieme zabudnúť ani na baby, ktoré sa na našich campoch taktiež zúčastnili – no radi by sme ich videli ešte vo väčšom počte.


FOTO 3 (800x530).jpg


FOTO 4 (800x530).jpg

V rámci našej spolupráce s O2 Slovakia sme sa postarali aj o náš vlastný progress a posilnili naše coachingové metódy o IPad Retina. Ktorý dopomohol k ešte rýchlejšiemu progressu camperov.

VIDEO - POGRESS ZONE IPAD COACHING

                O2 Slovakia taktiež umožnila dvom ľudom dostať sa na náš camp zadarmo, po splnení jednoduchej úlohy – a to zaslaní videa s odpoveďou na otázku : „prečo práve ja by som mal ísť na Progress Zone camp“. Túto súťaž za freeski vyhral Matej Andraško a za SNB Ján Sekereš. Obaja si vybrali druhý teda augustový termín campu a tak ich môžete vidieť aj vo videu nižšie v článku.

                 Na našich campoch sa snažíme motivovať našich camperov aj cenami, v čom nám pomáhajú hlavne naši parnery OXskis Uvex Slovakia, ktorý poskytli ceny v podobe lifestyle okuliarov a vouchra na nákup lyží. Tak poďme si to vyhodnotiť :

Na prvom campe to najštýlovejšie zabíjal Lukáš Šomodi a tak si odniesol domov lifestyle okuliare od Uvex-u a najväčší progress zabil jednoznačne Filip Kolík – ktorý odchádzal z campu s voucherom v hodnote 200 € na nákup lyží od OXskis.  Na druhom augustovom campe aj vzhľadom na to, že bolo viac camperov, bola aj väčšia konkurencia o ceny. No Lukáš Šomodi naštartovaný z prvého campu sa nedal zastaviť a v posledný deň druhého campu zabil triky ako 7 mute, či cork 7 a zaslúžene získal voucher na 200 € na nákup lyží od OXskis. No a lifestyle okuliare od Uvex-u si za svoj štýl vyjazdil Michal Mitro.


FOTO 5 (800x598).jpg


FOTO 6 (800x530).jpg

No nielen títo jazdci si zaslužia pochvalu – ale každý jeden camper ma u mňa VEĽKÝ RESPECT, za to, že sa snažíte posúvať svoj progress dopredu. No a nerád by som zabudol aj na 14 ročného Paja Kurica, ktorý sa zúčastnil na oboch campoch a verím, že jeho  dub 10 mute uvidíme v najbližšej sezóne stompnute aj na snehu.

Nakoniec patrí veľké poďakovanie aj našim partnerom : O2 Slovakia, Oxskis, Uvex Slovakia, Redbull Slovakia, BigAir.cz bez ktorých podpory by to určite nefungovalo. Ďakujeme.

No tak sa už pohodlne usaď a vychutnaj si ako to prebieha na našich campoch priamo z videa...

 

PS : Nezabudni sledovať www.progresszone.sk a naš FB funpage - https://www.facebook.com/progresszone pre čerstvé informácie. Už onedlho sa dozvieš info o pripravovanom campe na rakúsky ľadovec Hintertux.

 Text: Tomáš „Murgi“ Murgáč                                                                     Foto/Video: Juraj „Lolo“ Lovás

                                                                       Partnery :


logo o2F.jpg             logo_uvex_cr.jpg                OX logo OXSKIS1.jpg                BigAir.png                    redbull.jpg

Tagy

Jooooin & ride!

Ale no taaak! nerob si prdel... Supeeer! si prihlásený do newslettera

Eventy

News feeds

Go to top Go to top